Aikataulut

KUHMO – KAJAANI – KUHMO
9.12.2018 lähtien

LAUANTAIVUORO L

Linjanro 20

KUHMO (Eteläpuolta) 9.20
SOTKAMO 10.15
KATINKULTA (14B) Eteläpuolta 10.30
KAJAANI RAUTATIEASEMA 11.10
KAJAANI
LINJA-AUTOASEMA
11.15

Linjanro 21

KAJAANI LINJA-AUTOASEMA 15.10
KAJAANI RAUTATIEASEMA
Pohjoispuolta
15.15
KATINKULTA X
VUOKATINHOVI X
SOTKAMO Eteläpuolta 16.05
KUHMO 16.55
SUNNUNTAIVUOROT SS

Linjanro 20

KUHMO (Eteläpuolta) 7.20 12.40
SOTKAMO 8.15 13.35
KATINKULTA (14B)
Eteläpuolta
8.30 13.45
KAJAANI RAUTATIEASEMA 9.10 14.25 (*
KAJAANI
LINJA-AUTOASEMA
9.15 14.30
Linjanro 20
KAJAANI LINJA-AUTOASEMA 9.55 15.10
KAJAANI RAUTATIEASEMA
Eteläpuolta
10.00 15.15
SOTKAMO Eteläpuolta 10.40 15.55
KUHMO LINJA-AUTOASEMA 11.30 16.45

 

*) yhteys Oulun ja Helsingin junille

HYVÄÄ MATKAA !

 

KUHMO SUOMUSSALMI
S-Salmen kunnan koulupäivinä

Ma-Pe Ma-Pe

06.35
07.10
07.45
08.00
08.30
08.45
Kuhmo
Lentiira
Saarivaara
Alavuokki
Suomussalmi kk
Suomussalmi
(Ämmänsaari)
16.55
16.15
15.55
15.40
15.10
14.55

 

SUOMUSSALMI-SUOMUSSALMI KK
Koulupäivinä

9.15
9.30
11.30
11.45
14.30
14.45
Suomussalmi kk
Suomussalmi
(Ämmänsaari)
11.15
11.00
14.15
14.00